Image
Voor 20u besteld, morgen geleverd
Commandé avant 20h, livré le lendemain
Image
Click & Collect icoon
Click & Collect
Image
+ 15.000 stockartikels
+ 12.000 articles en stock
Image
ProPoints bij elke aankoop
ProPoints à chaque achat
Image
Slechts 15 min rijden
À 15 min en voiture

Toekomstgerichte innovaties 

 

Meer dan 35 leveranciers tekenen present op EXPO24. Ze tonen er de meest geavanceerde sanitaire oplossingen, futureproof producten die de duurzaamheid bevorderen en slimme HVAC-systemen die de energie-efficiëntie verbeteren.

 

De focus ligt op het overbruggen van de kloof tussen huidige praktijken en toekomstige mogelijkheden. Het is een uitgelezen kans om te netwerken, partnerschappen te smeden, en direct in gesprek te gaan met innovators en marktleiders. 

 

Onder de leveranciers merken zoals LG, Geberit, Renson, Radson, Vaillant, Vasco, Viega, Bulex, Bosch,… 

Is Artificiële Intelligentie een ver-van-je-bed-show?

De rol van AI  

AI is here to stay. Maar welke kansen biedt artificiële intelligentie voor de sanitair- en HVAC- industrie?

Hoe transformeert het de markt en welke rol speelt AI in de toekomst van de sector? Expert Aragorn Meulendijks vertelt er alles over tijdens zijn interactieve keynote “Is Artificiële Intelligentie een ver-van-je-bed-show?”. 

Op maat gemaakt programma 

 

Elke deelnemer kan daarnaast een persoonlijk opleidingsprogramma samenstellen en kiezen uit verschillende sessies die het beste aansluiten bij de professionele interesses en behoeften.  

Onder meer de volgende onderwerpen komen aan bod: 

 

  • Solarinstallaties als topinvestering voor jou en je klanten 

  • Slimme strategieën voor een succesvolle warmtepompinstallatie: expertadvies en praktische tips 

  • Badkamerrenovatie: Tips & Tricks 

  • Alles wat je moet weten over hydraulisch ontwerp: van fundamenten tot finesse 

  • Luchtstromen in perfecte balans: de essentie van systeem D/D+ onthuld 

  • Trends in kleuren, vormen en materialen: toegepast in de badkamer 

  • STG Webshop voor geoptimaliseerd orderbeheer: ontdek de nieuwe functionaliteiten 

  • Sanitaire installaties: keuringen en regelgeving: praktische tips voor installateurs 

  • Showrooms in de kijker! We laten zien hoe onze sanitaire experts en digitale tools jou en jouw klant ondersteunen bij elke stap van het badkamerproject, van ontwerp tot realisatie. 

  • Warmtepomp, koele keuze, hete trend! De stille helden van een comfortabele en duurzame toekomst 

  • Waterkwaliteit in balans: optimaliseer de kwaliteit van CV- en drinkwater 

 

Meer info over alle sessies

Onze prioriteit is om dicht bij onze professionele klanten te staan. We begrijpen hun behoeften en uitdagingen. Met dit evenement brengen we de expertise van onze STG-specialisten samen en bieden we exclusieve, op maat gemaakte infosessies aan, gericht op het verstrekken van praktische kennis. Zo ondersteunen we onze klanten niet alleen, we empoweren hen.
Christoph Makelberge, Commercieel Directeur bij STG

Praktische details 

 

Benieuwd naar wat de toekomst in petto heeft? 

 

Bezoek één van de vier expo’s: 

 

  • Vrijdag 24 mei van 9u tot 18u – Kursaal Oostende 
  • Vrijdag 7 juni van 9u tot 18u – Watt17 Heusden-Zolder 
  • Vrijdag 14 juni van 9u tot 18u – Vestar Antwerpen 
  • Vrijdag 21 juni van 9u tot 18u – MeetDistrict Gent 

 

Stel jouw programma samen